LKS MANASTERZ - strona nieoficjalna

• Witamy na Oficjalnej Stronie Klubu Sportowego LKS MANASTERZ!
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

A-klasa » Jarosław

Utrzymać kontakt z czołówką! LKS - Węgierka

• autor: Junioorek, 2021-08-26 18:28

Już w niedzielne popołudnie (tj.29.08) podopieczni Jana Niemca goszczą zespół z Węgierki w ramach IV kolejki 'A' Klasy Jarosław. LKS Manasterz chce wygrać i utrzymać kontakt z czołówką - tak samo jak KS Węgierka - liczymy na dużą dawkę emocji!

POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZ. 15:00 - STADION W MANASTERZU!

Porażka w Pełkniach! Błękitni 5-0 LKS

• autor: Junioorek, 2021-08-24 12:35

LKS Błękitni Pełkinie - Strona główna | FacebookBłękitni Pełkinie 5-0 LKS MANASTERZLKS Manasterz

1:0 18' - Adrian Trojnar (🅰️Bartłomiej Słysz)
2:0 26' - Jarosław Barczyński (
🅰️Bartłomiej Łuc)
3:0 48' - Bartłomiej Łuc (
🅰️Bartłomiej Słysz)
4:0 81' - Kacper Kubrak (
🅰️Damian Chmura)
 5:0 84' - Bartłomiej Łuc (
🅰️Bartłomiej Słysz)

Po gładkiej wygranej z Fredro Surochów przyszło ogromne rozczarowanie. Zespół LKS przegrał pierwszy mecz w sezonie z ekipą z Pełkin. Wyjątkowo skuteczni w tym meczu byli gospodarze, gościom natomiast zabrakło szczęścia i boiskowego wyrachowania. Teraz zespół czeka mecz przed własną publicznością, w niedzielne popołudnie podopieczni Jana Niemca goszczą KS Węgierke.

LKS Błękitni Pełkinie - Strona główna | FacebookPEŁKINIE: Łukasz Machała - Bartłomiej Wojtyna  (73'zmianaDamian Chmur), Mateusz Pawełekżżcz87'kapitan, Sebastian Babiś, Kamil Gliniany - Jarosław Barczyńskiż (66'zmianaMaciej Piśko), Maciej Gwóźdź (46'zmianaKacper Kubrak), Adrian Trojnar, Paweł Szczepański (46'zmianaSebastian Grunt) - Bartłomiej Słysz, Bartłomiej Łuc  (85'zmianaDawid Stęchły)

LKS ManasterzLKS: Artur Kurka - Kamil Wodka, Paweł Florek, Kamil Mazur, Dominik Pucyłokapitan(40'zmianaBartłomiej Figiel) - Marcin Tołpa, Mirosław Rygowski(79'zmianaJarosław Florek), Damian Skibiak, , Kacper Hrysio, Marcin Domin - Marcin Purcha (46'zmianaPiotr Purcha)

Arbiter główny: ?

Widzów: 100.

Odczarować stadion w Pełkiniach!

• autor: Junioorek, 2021-08-20 13:16

Już w nadchodzącą niedziele (tj.22.08) podopieczni Jana Niemca rozegrają III kolejkę A klasy. Przeciwnikiem LKSu Manasterz będzie zespół Błękitnych Pełkiń!

POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZ. 17:00 NA STADIONIE W PEŁKINIACH

PAŃSTWO DOMIN!!!

• autor: Junioorek, 2021-08-20 11:51

PAŃSTWO DOMIN!
W sobotę straciliśmy kawalera w naszym gronie, bowiem ślub wziął nasz zawodnik Marcin Domin! Zarząd, zawodnicy oraz sympatycy LKS Manasterz składają z tej okazji najserdeczniejsze życzenia Marcinowi oraz żonie Dominice. Życzymy przede wszystkim miłości, zdrowia i szczęścia na nowej drodze życia!!!
1984 LAT!⚫🔵⚪

MANASTERZ NA PIĄTKĘ !

• autor: Junioorek, 2021-08-20 11:23

LKS ManasterzLKS MANASTERZ 5-0 Fredro Surochów herb

1:0 25' Mirosław Rygowski (🅰️Marcin Tołpa)

2:0 41' Marcin Tołpa ( 🅰️Marcin Purcha)

3:0 43' Kacper Hrysio (🅰️Marcin Tołpa)

4:0 57' Marcin Tołpa 🅰️Dominik Pucyło)

5:0 62' Marcin Tołpa (🅰️Dominik Pucyło)

LKS ManasterzLKS: Artur Kurka - Kamil Wodka, Paweł Florek, Kamil Mazur, Hubert Kruk - Marcin Tołpa, Mirosław Rygowski, Damian Skibiak, Dominik Pucyłożkapitan, Kacper Hrysio (80'zmianaPaweł Składowski) - Marcin Purcha (70'zmianaDamian Knap)

herbFredro: Piotr Skupień -  Jakub Glocczkapitan, Bartłomiej Olchowy. Tomasz Misiąg, Mateusz Sos - Mateusz Surmiak, Kacper Marszałek, Robert Mazur, Filip Długoń, Leszek Długoń (60'zmianaMaciej Skupień)- Waldemar Mazur

Arbiter główny: ?

Widzów: 100.

Zawodnik meczu: Marcin Tołpa

Po ostatnim piątym sparingu

• autor: Junioorek, 2021-03-16 17:17

Remisujemy w ostatnim spotkaniu kontrolnym...

W ostatnim sparingu w okresie przygotowawczym remisujemy z drużyną z Majdanu Sieniawskiego 3-3. Gra w dzisiejszym spotkaniu naszego zespołu wyglądała na bardzo przeciętnym poziomie którą musimy jak najszybciej poprawić jak i wykorzystywanie swoich sytuacji podbramkowych po których powinniśmy zdobywać bramki. Miejmy nadzieję że najsłabszy mecz nasza drużyna ma już za sobą i teraz będzie tylko lepiej. Bramki dla nas zdobywali: Daniel Domin, Maciej Pietruszka oraz Dominik Pucyło.

Zagraliśmy w następującym składzie:

D.Węgrzyn, K.Wysocki, K.Wodka, D.Wodka, A.Gałas, D.Skibiak, Zawodnik Testowany 1, M.Domin, D.Pucyło, M.Pietruszka, D.Domin oraz K.Mazur, J.Florek. Zawodnik Testowany 2

Brak danych.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

pon.